wefit solutions header

 

squareHizmetlerimiz
Esneklik, kalite, süreklilik: tekliflerimiz

     subnavi language training active  subnavi intercultural training  subnavi assessment analysis

 
header teaser language training

 
Hedeflerinize ulaşmak için dil şarttır

Hedeflerinize ulaşmak için dil şarttır

Bilhassa profesyonel seviyede, iletişim neredeyse sadece lisan aracılığıyla oluyor. Biz bu noktada devreye giriyoruz. Size yaklaşım hedefimiz, sizi uzmanlık alanınızda veya görevlerinizde “fit” bir kişiye dönüştürmek.

Her katılımcı için biçilmiş bireysel yaklaşım ve eğitim yöntemi sayesinde, her kişilik ve her seviye için bir çözüm üretebiliriz. Bireysel ve grup derslerinin birleşimi, uzun mesafe ve yüz yüze eğitim, e-öğrenim veya mobil öğrenim bizimle başarmış olduğunuz öğrenim gelişimini bu denli eşssiz ve etkili kılmaktadır.

Bizi ayıran nedir

shadow bar
article header sector specificationSektörünüzden özel eğitim içerikleri sizin için öğrenilmiş olan kelime dağarcığını, deyimler ve spesifik teknik jargonlu genel elementlerle birleştirmenizi kolaylaştırır.

Öte yandan, değişik dillerde değişik iletişim kuralları izleyen derin bir bilgi alıyorsunuz.

Eğitimin içeriği size ve şirketinizi adapte olacaktır ve uygulamaya geçildiğinde, derhal uygulanabilirliği sayesinde öne çıkacaktır.
article header workshopsAtölyeler sunumlar veya e-mailler üzerinde çalışmak veya toplantılar, sunumlar ya da röportajlar hazırlamak için kullanılır. Bu derslerin içeriği kendi pozisyonunuza bağlıdır, bu sayede işiniz ilgi odağı olacaktır.

Departmana, pozisyona ve durumun hedefine göre, eğitimin bu bölümü öğrencinin bireysel günlük iş rutinine odaklanır. Bu nedenle, yakında olacak görevlerin ele alınmasını direkt olarak destekler.
article header business englishProfesyonel ortam kendine has dil bilgisi zorluklarını beraberinde getirmektedir.

Geniş bir konu yelpazesini ele almak önemlidir, ancak aynı zamanda, detaya inip bazı resmi standartlara dikkat etmek gerekir.

Bu gibi durumlara en iyi şekilde hazırlanmak hazırlıksız konuşmalara göğüs germek için yeterliliği ve özgüveni güçlendirir.
article header basic englishHerhangi bir yabancı dili kullanmanın temelinde daima genel lisan becerileri yatmaktadır. Buna gramer, kelime dağarcığı, fiil çekimi vs. dahildir.

Bizatihi dil bilgisinden bağımsız olarak, bunlar ilk aşamada daha derin bir bilgi sahibi olmanızı sağlayan gerekli parçalardır.

Zengin bir metodoloji yüksek düzeyde tutarlı bir motivasyon garanti eder ve bu nedenle, yabancı bir dil öğrenmenin her disiplininde gelişimi teşvik eder.
article header interest and newsYöntemlerin ve içeriklerin çeşitliliğine rağmen, programa eğlenceli dersler de dahil etmek önemlidir.

Bu yüzden, arada sırada programa katılımcıların ilgisini özel olarak çeken konular ekliyoruz.

Spor, müzik, kültür veya başka konular olsun, kısa makaleler, klipler veya başka kaynakların yardımıyla, bireysel ve bu yüzden ilgi çekici şekilde çalışmak daima mümkündür; böylece bir lisan öğrenmenin mutluluğu devam ettirilebilir.
article header certificationEğitimin odağı muhakkak ki standardize testler de olabilir.

CEFR, BULATS, TOEIC, TOEFL, GMAT ve IELTS dil bilgisi seviyesi yeterliliğini saptamak için kullanılan en yaygın standartlardan sadece bazılarıdır.

Testin kendisinden bağımsız olarak, sağlıklı bir hazırlık testin başarıyla sonuçlanabilmesi için en temel unsurdur.
shadow bar square