wefit solutions header

 

squareYaklaşımımız
Bireysel ve esnek – kişileştirilmiş programlar!

     subnavi our approach   subnavi our technology active 

 
header teaser our technology

 
Teknolojimiz

Bilgi ve yöntemleri etkili ve kârlı bir şekilde uygulayabilmek için son derece modern ve yenilikçi teknolojiye güveniyoruz.

shadow bar
Sanal sınıf

Sanal sınıf

Katılımcıların nerede oldukları önemli değil, tek ihtiyaçları olan bir telefon ve internet bağlantısı. Geriye kalan her şeyi biz sağlıyoruz.

Muhtelif interaktif içerik sunmak en iyi yayım kalitesini sağlamak kadar önemlidir. Bu yüzden Adobe® Connect™ platformunu kullanıyoruz; amacımız mümkün olan en iyi sanal sınıf ortamını sağlamak.

Katılımcılar için sadece eğitmeni görmek mümkün değil, ayrıca platforma webcam ile de bağlanabiliyorlar.

Adobe® Connect™ sayesinde katılımcılarla eğitmenlerin öğrenci tarafından sunulan belgeler ve Mentory tarafından sağlanan ders konuları üzerinde çalışabilirler. Buna boşlukları doldurma alıştırmaları, metin paragraflarının altını çizmek ve canlı düzeltmeler dahildir. Bütün bunlar herhangi sıkıcı bir yazılım veya harici programlar kurmadan mümkün.

İç bilgi işlem altyapınız hiçbir zaman olumsuz etkilenmeyecektir.
Öğrenim platformu

Öğrenim platformu

İç öğrenim platformu en yüksek teknoloji standartlarını karşılamaktadır. Platform sınavları yapmak, eğitim ünitelerini ayırtmak ve iptal etmek, ders içeriğinin görülüp yüklenmesini ve eğitim sürecinin değerlendirilmesini sağlar.

Yirmi dört saat kullanıma hazırdır, böylelikle bir sonraki dersi planlarken esneklik garantilenmiş olur.

Her eğitimden sonra, eğitmen ders notlarını sisteme yükler. Her dersin içeriğini yeniden özetlemek için katılımcılar bu notları kullanabilirler. İstedikleri zaman hazırdır ve katılımcılar notları bağımsız çalışma için kullanabilirler.
İçerikler

İçerikler

Sadece platform ve yöntemler değil, ders içerikleri de multimedya konseptine dayalıdır.

Gazete makaleleri, uzman dergiler, diğer kısa metinler, modern video klipleri, önemli sunumlar ve interaktif alıştırmaları birleştiriyoruz.

Tüm bunlar canlı düzeltme imkanı ve alternatif etkileşim sağlar.

Bu bize ağırlıklı olarak dijital medya kullanarak gerçekçi bir öğrenim hissi aktarmamızı sağlar. Ayrıca, sesli kayıtlar çoğu zaman derslerin temel bir parçasıdır. Birinin kendi sesini dinleyebilmesi, hatalarını saptaması ve kişinin hatalarını düzeltmesi eğitime ekstra bir bireysellik dokunuşu katar ve eğitimin etkinliğini arttırır.
shadow bar square