wefit solutions header

 

squareYaklaşımımız
Bireysel ve esnek – kişileştirilmiş programlar!

     subnavi our approach active   subnavi our technology 

 
header teaser our approach

 
grenzen durchbrechen

Her katılımcının kişisel çıkarları, günlük ortam ve değişmez bir şekilde profesyonel zorlukların şekillendirdiği, kendine has ve eşsiz bir öğrenim tavrı olduğunu düşünüyoruz.

shadow bar
Kişisel öğrenim stili

Kişisel öğrenim stili

Bir kişinin işitsel, görsel yoksa kinestetik mi algıladığını bilmek etkili ve maksatlı bir eğitim için gereklidir. Bireysel veya grup derslerinin algılama kapasitesinin arasındaki farkı ayırt etmek, öğrenirken eğlenmek ve başaralı öğrenim grafiğinizi görmek eğitimin başarısında kritik bir rol oynamaktadır.

Sadece bütün bu kavramlar değerlendirildiğinde her katılımcı için mükemmel bir öğretim programı oluşturabiliriz ve bu program maksimum başarı getirecektir.
Bu nedenle, her katılımcının bireysel öğrenim stilini tam olarak tanımlamak için bir yöntem geliştirdik.

Eğitmen ve kursiyer

Eğitmen ve kursiyer

Dil eğitimini kültürler arası, interaktif ve aktif bir değiş tokuş konsepti olarak veriyoruz. br />
Bu yüzden, koordinasyona ve işbirliğine büyük önem veriyoruz : başka bir deyişle eğitmen ve kursiyer arasındaki mükemmel veya en ELVERİŞLİ eşleşme.

Her eğitim SİZİNLE başlar. Size en uygun olan öğrenim stilini tespit edip uygun eğitmen ile eşleştiriyoruz. Çekingen, dinamik veya dışa dönük; her müşteri mükemmel eğitmene denk getiriliyor. Elbette dil bilginizi, profesyonel ve özel çevrinizi de dikkate alıyoruz. Ancak bu şekilde başarılı ve bütünleyici öğrenim için şartları oluşturabiliriz!

Zaman ve yer konusunda esnek

Zaman ve yer konusunda esnek

Ne kadar ve uzun eğitim almak istediğinize siz karar veriyorsunuz. Derslerimiz tamamen esnektir ve öğrenim stilinize bağlıdır. Bu şekilde her eğitimin süresini (30, 45 veya 60 dakika), zamanını ve yerini seçebiliyorsunuz.

Beklenmedik bir durum oluşursa, eğitimin başlangıç zamanından 15 dakika önceye kadar eğitimi erteliyebiliyorsunuz.

shadow bar square