wefit solutions header

 

squareHizmetlerimiz
Esneklik, kalite, süreklilik: tekliflerimiz

     subnavi language training  subnavi intercultural training active  subnavi assessment analysis

 
header teaser intercultural training

 
Bariyerleri aşmak bariyerleri aşmak global düşünmek demektir

Bariyerleri aşmak bariyerleri aşmak global düşünmek demektir

Uluslararası ölçekte başarıyla çalışabilmek için her tür zorluğa hazırlıklı olmalısınız. Yabancı bir kültürle ne zaman karşı karşıya gelirseniz, farklı lisanlar konuşulur, farklı davranış kuralları ve farklı moral konseptler geçerlidir.

Uluslararası eğitim programlarımızda şirketinizin sosyo-kültürel ve lisan bariyerlerini yarıp geçmesine yardımcı oluyoruz. Hedef piyasanızın karakteriristikleriyle ve özellikleriyle uygun ve hassas şekilde başa çıkmanız için yardımcı oluyoruz. Bu nedenle çalışma arkadaşlarınızı yurtdışı görevleri için mümkün olan en iyi şekilde hazırlıyoruz.
Bizler sınır ötesi ticari ilişkilerin kültürlerarası davranış ve iletişim standartlarının bilgisine dayandığını düşünüyoruz. Uluslararası ortamda başarınızı sürdürmek istiyorsanız, diğer kültürleri anlayıp açık fikirli olmanız gerekmektedir.

Eğitim programları

shadow bar
article header intercultural communicationBaşarılı iletişim bir dilde sözlü ve yazılı olarak kendini ifade edebilmekten daha fazladır.

İş birliğinin önemli bir yönü de güven inşa etmektir. Bu konuyla ilgili spesifik olarak kültürel farkların getirdiği sorular ön plana çıkmaktadır.

Konuşma davranışı, yapılması ve yapılmaması gerekenler ile hareketlerdeki farklar ve yüz ifadeleri küçük bir konuşma veya önemli müzakarelerde eşit şekilde meydana gelmekedir.

En uygun konuşma planı şansa bırakılmamalı, tam tersine, istenilen hedeflere ulaşabilmek için özellikle hazırlanmalıdır.
article header diversity managementÇok kültürlü bir ortamda çalışmak aşılması gereken zorluklar barındırır. Unutulmamalıdır ki değişik kültürel sosyal çevreler var olma hakkına sahiptir ve bir ortama çeşitlilik getirir.

İyi tasarlanmış bir çatışma yönetim yöntemi gerçek standartlar oluşturabilir. Değişik kültürleri sadece anlamaya yardımcı olmuyoruz, onları aynı zamanda makul yolla birleştirmeye yardımcı oluyoruz.
article header international partnersGit gide uluslararası sosyal çevresi olan çalışanlara dayanan bir ortamda, uluslararasına dayalı iş arkadaşları, müşteriler ve iş ortakları ile işbirliğini bilhassa hazırlamak giderek önem kazanmaktadır.

Önemli kültürel değerleri ve davranış şekillerini öğretmek, iletişimin en önemli kurallarını anlamaya yardımcı oluyor.

Geribildirim yapmak ve yapıcı eleştiriler çatışmaları engellemek için bireysel olarak hazırlanması gereken hassas konular. Her katılımcıyı bu zorlu durumlara karşı hazırlıyoruz.
shadow bar square