wefit solutions header

 

squareHizmetlerimiz
Esneklik, kalite, süreklilik: tekliflerimiz

     subnavi language training  subnavi intercultural training  subnavi assessment analysis active

 
header teaser assessment analysis

 
Değerlendirme ve analizler

İlk aşama daima analizdir

Daha yakından bakmak ve durumları, ihtiyaçları ve öğrenim stillerini değerlendirmek için çeşitli olasılıklar sunuyoruz. Sonuçlar personel gelişimine veya şirkete birden fazla yolla entegre edilebilir. Sonuçlar aynı zamanda ilerki personel gelişim önlemleri için de temel oluşturabilir.

Öğrenim stili testinin sonuçları ve çalışanlarınızın iş kalitesini arttırmak için onlardan çıkarttığınız sonuçlar, bu çerçevede yenilikçi bir yaklaşım olabilir.

Neleri analiz ediyoruz?

shadow bar
article header learning style testBizler için özellikle geliştirilmiş bir test bize her katılımcının öğrenme stilini tanımlamak için yardımcı olur.

Bu sonucun eğitim yönteminin ve bireysel programların oluşturulmasında önemli bir etkisi vardır.

Öğrenciler ağırlıklı olarak beyinlerinin hangi tarafını kullanıyor? Daha ziyade çekingenler mi yoksa dışa mı dönükler? Bilgileri en iyi işitsel mi, görsel mi yoksa kinestetik olarak mı algılıyorlar? Bunlar cevaplanması gereken sorulardır.
artikel header level analysisÖğrenim stili testinin yanı sıra, güncel seviyenin de değerlendirilmesi önemlidir; ne de olsa gelecek prosedürü tayin edecek.

Bunu yaparken, dil kavrayışını, dil kullanımını ve sözlü ifadeyi ayırt ediyoruz. Bu nedenle sadece kitaba göre değerlendirme yapmıyoruz.

Eğitmen ile özel bir konuşma esnasında, sözlü dil kullanımı test edilecek ve analiz sonucuna dahil edilecek.
artikel header variance analysisÖzel bir konuşma esnasında, eğitimin pratik organizasyonunu tartışmak için, katılımcılarının bireysel tercihlerini analiz etme olasılığını kullanıyoruz.

Unutulmamalıdır ki sadece katılımcının kabiliyetlerinin basit bir teknik değerlendirmesi değil, ayrıca yöntemlerin kişisel tercihleri kesin faktörlerdir.

Elde edilen tüm bilgilerin kombinasyonu, etkili ve verimli bir eğitim programının kullanışlı şekilde hazırlanmasının temelini oluşturur.
shadow bar square